سبد خرید
میلگرد حسن رود گیلان

میلگرد حسن رود گیلان

0
4 هفته قبل
زمان تقریبی مطالعه: ( کلمات )

قیمت میلگرد حسن رود گیلان با توجه به استانداردها و سایزهای متنوعی ارائه می شود و هم اکنون برای دریافت قیمت روز آن می توانید با ما در آیرونید تماس بگیرید. میلگرد حسن رود (فولاد گیلان) ازجمله محصولات باکیفیت و پرفروشی است که در آیرونید به فروش می رسد. به همین علت، اطلاع از قیمت میلگرد گیلان حسن رود و نوسانات قیمت آن برای بسیاری از خریداران در سراسر کشور از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

معرفی بیوگرافی کارخانه حسن رود گیلان

کارخانه حسن رود گیلان در سال 1383، در جاده رشت-انزلی تأسیس شد. خرید میلگرد حسن رود، نه تنها در پروژه های شمال کشور، بلکه در بسیاری از شهرها، از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد. این کارخانه ظرفیت تولید سالیانه حدود 200 هزار تن میلگرد را دارد که شامل میلگرد های آجدار در سایز های 8 و 10 با استاندارد A2 و میلگردهای آجدار در سایز های میلگرد 8، میلگرد 10، میلگرد 12، میلگرد 14، میلگرد 16، میلگرد 18، میلگرد 20، میلگرد 22 و… با استاندارد A3 می شود.

اهداف اصلی تاسیس این کارخانه، گسترش صنعت فولاد در منطقه شمالی کشور و تأمین نیازهای آهن آلات این منطقه برای عملیات ساختمانی و صنعتی می باشد. موقعیت جغرافیایی این کارخانه، باعث ایجاد فرصت های مناسبی برای ساکنین منطقه شده تا میلگرد حسن رود را با صرفه ترین قیمت برای پروژه های ساختمانی و صنعتی خود تهیه کنند. این کارخانه نقش مهمی در تأمین نیازهای صنعت و ساختمان در منطقه شمالی کشور ایفا می کند و به محلی معتبر برای تهیه مواد اولیه فولادی برای فعالیت های صنعتی و ساختمانی محلی تبدیل شده.

قیمت میلگرد گیلان، متأثر از عوامل مختلفی مثل سایز، نوع آج و بسیاری از عوامل دیگر می باشد، برای دریافت اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید.

خط تولید کارخانه حسن رود گیلان

خط تولید نورد گرم در کارخانه فولاد گیلان بزرگترین خط تولیدی بوده که در زمینی به مساحت بیش از 60 هکتار و با سالن هایی در مساحت 32 هزار متر مربع در شهرک صنعتی رشت شروع به کار کرده. این خط تولید دارای ظرفیت سالانه حدود 2.5 میلیون تن محصولات نورد گرم می باشد. از طرف دیگر، کارخانه فولاد گیلان توانایی تولید سالانه 500 هزار تن محصولات نورد سرد را هم دارد، که این میزان تولید، جزء قابل توجهی از تولید کل کارخانه را تشکیل می دهد.

واحد نورد گرم این کارخانه ورق های با استانداردهای جهانی را تولید می کند. ورق های نورد گرم این کارخانه در ضخامت های 0.2 تا 1.7 سانتیمتر و عرض 60 تا 1420 سانتیمتر تولید می شوند. همینطور، حدبیشتر وزن کلاف ورق نورد گرم قابل تولید توسط این کارخانه حدود 20 تن می باشد. واحد نورد گرم که از ظرفیت اسمی 200 هزار تن در سال آغاز شده، به توانایی تولید سالانه بیش از 2.5 میلیون تن رسیده است، که نشان دهنده رشد بسیار قابل توجه و گسترده این کارخانه در دستیابی به توان تولید بالاتر است.

محصولات کارخانه فولاد حسن رود

محصولات تولید این کارخانه شامل میلگرد حسن رود در دو گرید A2 و A3، سایز 8،10،12،14،16،18،20 است. کیفیت میلگرد حسن رود در مقایسه با قیمت آن بسیار عالی است.

مشخصات فنی میلگرد حسن رود

ظرفیت سالیانه میلگردهای تولیدشده در این کارخانه، حدود 200 هزار تن است. میلگردهای این مجتمع فولادی، در دو نوع آجدار A2 و A3 در ابعاد 8 تا 20 میلی متر تولید و روانه بازار فولاد می شوند. خرید این محصول برای افرادی که در این منطقه، پروژه های ساختمانی و صنعتی دارند، گزینه مناسبی می باشد.

آرماتورهای تولید شده در این کارخانه، مقاومت بالا، استحکام کششی مناسب و همینطور هزینه مقرون به صرفه دارند و با علامت اختصاری NFG در بازار فولاد شناخته می شوند. این محصول بر اساس سایزبندی و آنالیز به چند دسته زیر تقسیم می شود:

بر اساس آنالیز

در این کارخانه محصولات با دو آنالیز کلی A2 و A3 تولید و عرضه می شود.

بر اساس سایزبندی

کارخانه حسن رود گیلان محصولات خود را در سایزهای 8، 10، 12، 14، 16، 18 و 20 به شما عزیزان عرضه می کند. سایزهای متفاوت میلگرد کاربردهای مختلف این مقاطع را باعث شده اند.

وزن میلگرد حسن رود

میلگرد حسن رود، از وزنی استاندارد مطابق با جدول اشتال برخوردار می باشد. در جدول اشتال، شما به راحتی می توانید وزن هر شاخه این محصول را مشاهده و اگر متناسب با نوع سازه شماست، آن را خریداری کنید. به عنوان مثال، سایز میلگرد 8 این کارخانه، 4.3 کیلوگرم وزن دارد و سایز 20 آن، دارای 28 کیلو وزن می باشد.

وزن میلگرد 10 حسن رود

میلگرد 10 حسن رود گیلان با گرید A2 به تولید می رسد. وزن این میلگرد 6.9 کیلوگرم بوده و کمتر از یک کیلو با استاندارد فاصله دارد. قیمت میلگرد 10 تولید کارخانه گیلان با وزن آن ارتباط مستقیم دارد.

وزن میلگرد 12 حسن رود

وزن هرشاخه 12 متری میلگرد حسن رود، 10 کیلوگرم است و در دسته میلگردهای سبک وزن قرار دارد. کاربرد این میلگرد را می توان در آرماتوربندی (عرضی) مشاهده کرد. قیمت میلگرد 12 گیلان مرتبا در سایت مرکزآهن آپدیت می شود.

وزن میلگرد 14 حسن رود

میلگرد حسن رود با سایز 14 در دو گرید A2 و A3 تولید می شود؛ هر شاخه از این میلگردها 13.7 کیلوگرم وزن دارند که نسبت به استاندارد جهانی کمتر است. قیمت میلگرد 14 بسته به گرید آن می تواند متفاوت باشد.

وزن میلگرد 16 حسن رود

قیمت میلگرد 16 به دلیل تقاضای بالا می تواند بیشتر از سایر میلگردهای نام برده باشد. وزن این میلگرد حدود 18 کیلوگرم است و در انواع سازه جهت آرماتوربندی (طولی) مورد استفاده قرار می گیرد.

وزن میلگرد 18 حسن رود

میلگردهای 18 تا 32 را در دسته میلگردهای سنگین وزن قرار می دهند. با این حال قیمت میلگرد 18 با 32 (در هر کیلوگرم) تفاوتی ندارند. اما قیمت میلگرد حسن رود می تواند متفاوت باشد. وزن میلگرد 18 گیلان 21 کیلوگرم است.

استاندارد میلگرد حسن رود

استانداردی که برای تولید آرماتورهای این کارخانه در نظر گرفته می شود، مطابق با استاندارد ملی 3132 بوده که برای مقاوم سازی بتن و سازه های صنعتی قابل استفاده می باشد.

آیا وزن میلگرد حسن رود استاندارد است؟

یکی از موضوعات مهمی که در پس شناخت میلگرد و انواع مشخصات فنی آن ها بسیار مهم است، وزن میلگرد می باشد. به طور کلی میلگردها بر اساس گرید های مختلف در 4 گروه متفاوت تقسیم بندی می شود. بر اساس ویژگی ها و وزن هر کدام قیمت میلگرد نیز متفاوت می باشد.

کارخانه تولید کننده میلگرد حسن رود گیلان این مقاطع را تحت استانداردهای ملی و بین المللی کشورهایی مانند ژاپن، آمریکا، روسیه و اروپا تولید می کند. این میلگردها مشخصات فنی بسیار مخصوصی دارند که بر اساس کاربرد آن ها بسیار منحصر به فرد است.

در آیین نامه استاندارد وزن میلگرد گاهی وجود وزن مشخص هر شاخه میلگرد کاملا به طور واضح و با جزئیات ارائه شده که شما به عنوان خریدار لازم است، این جدول را تهیه کنید و نسبت به تطابق وزن میلگرد های خریداری شده با میلگرد استاندارد اطمینان حاصل کنید.

میلگرد آجدار حسن رود

میلگرد آجدار یکی از محصولات مهم و حیاتی در صنعت ساختمانی است که در ساخت و ساز و ساختمان سازی استفاده می شود. کارخانه تولید میلگرد آجدار در منطقه حسن رود استان گیلان واقع شده و یکی از واحدهای بزرگ تولید میلگرد در این منطقه محسوب می شود.

میلگرد آجدار، از جنس فولاد و با قطرهای مختلف تولید می شود و در ساخت انواع سازه ها، ساختمان ها، پل ها و تونل ها استفاده می شود. این محصول با استانداردهای بین المللی تولید می شود و دارای خواص فیزیکی و مکانیکی بالا است که آن را به یکی از محصولات محبوب در صنعت ساختمانی تبدیل کرده است.

کارخانه تولید میلگرد آجدار حسن رود گیلان با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و با حضور کادر متخصص و مجرب، توانسته است کیفیت بالایی در تولید محصولات خود داشته باشد و بازارهای داخلی و خارجی را به خوبی پوشش دهد.

استفاده از میلگرد آجدار در پروژه های ساختمانی به دلیل مقاومت بالا در برابر فشار، کشش و خمش، انعطافپذیری و پایداری آن، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. همچنین میلگرد آجدار به دلیل پوشش های مختلفی که بر روی آن اعمال می شود، مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارد و به راحتی قابل استفاده در شرایط مختلف محیطی است.

کارخانه تولید میلگرد آجدار حسن رود گیلان با تولید محصولات با کیفیت و استاندارد، توانسته است نیازهای مشتریان خود را به خوبی پاسخ دهد و به عنوان یکی از واحدهای معتبر و موثر در صنعت ساختمانی شناخته شود. برای دریافت قیمت میلگرد آجدار حسن رود گیلان با ما تماس بگیرید.

وزن میلگرد 16 شاهرود - وزن میلگرد شاهرود

چرا میلگرد حسن رود را باید بخریم؟

میلگرد فولاد گیلان طبق استاندارد ملی 3132 و در گریدهای A2 و A3 تولید می شود و از سطح کیفی مطلوبی برخوردار می باشد. این میلگرد جزو گزینه های مقرون به صرفه و بادوام بازار به شمار می آید و می تواند گزینه بسیار خوبی برای تأمین مقاطع موردنیاز پروژه های شمال کشور باشد.

قیمت روز میلگرد حسن رود گیلان

میلگردهای حسن رود گیلان به طور معمول در سایزهای 8 الی 20 عرضه شده و همانطور که می دانید یکی از مهم ترین و اصلی ترین مراحل برآورد قیمت و خرید میلگرد حسن رود، استعلام قیمت و اطلاع از قیمت جدید مقاطع می باشد. قیمت میلگرد این کارخانه بر حسب قطر آن هاست و بسته به میزان سفارش شما و همچین میلگردهای مورد نظرتان مشخص می شود.

نکاتی که در زمان خرید آنلاین و حضوری میلگرد حسن رود گیلان باید توجه کنید

پیش از خرید، هزینه سفارش خود را برآورد کنید. بهترین روش محاسبه هزینه حمل ونقل در زمان خرید میلگرد حسن رود گیلان، استفاده از جدول وزنی میلگردها برای اطلاع از وزن سایزهای مختلف می باشد. به این ترتیب، بااطلاع از قیمت روز محصول می توانید هزینه سفارش خود را تخمین بزنید. همینطور در زمان استعلام خرید لازم است مشخصات دقیق میلگردها را مشخص کنید.

0
دیدگاه شما آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند
دسترسی سریع
آیرونید، مرکز بزرگ فروش انواع آهن آلات در ایران است که تیرآهن، میلگرد، نبشی، پروفیل، ورق، فنس و … را با بهترین کیفیت و قیمت از کارخانه های تولید کننده مطرح، تامین می کند. این مجموعه سال هاست که فعالیت حرفه ای خود را ادامه داده و توانسته رضایت افراد بسیاری را جلب کند. برای اطلاعات بیشتر و خرید آهن آلات همین حالا با ما تماس بگیرید.
چگونه اعتماد کنیم
آدرس دفتر مرکزی
طراحی شده در استودیو دیزاین الفبا وب
فیلترها
دسترسی
رتبه بندی
افزودن به کارت
توضیحات